Ford Fiesta
1.0T EcoBoost 100hk, Titanium Bluetooth
“A Ford Fiesta from with petrol-engine. Standard equipped”
AC ur funktion, Ena skyltbelysningen ur funktion
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
3 mm
6 mm
3 mm
6 mm
6 mm
4 mm
5 mm
5 mm
Pakiety wyposażenia: Titanium Bluetooth
7219974