Seat Alhambra II
Alhambra 2.0 4WD 140hk, Style 7-sits B-kam Drag
“A Seat Alhambra II from with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, fuel heater, rear camera, towbar and four-wheel drive.”
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad, Bränslevärmare med fjärrstyrning, ur funktion, Öppning/stängning eldriven baklucka tekniskt fel, Lampa vid sminkspegel hf ur funktion
Vindruta sliten, Fåtal lackskador, Flertal rostangrepp, Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och reporHöger bak dörr fungerar ej och stänga med knapp inuti bilen, Knappar på nyckel dosa till Sido bakdörrar fungerar ej, Bagageluckan åker ner av sig själv så fort den åker högst upp samt så fungerar ej knappen framme vid förarstolen och öppna bagageluckan med, Vibrerar/ skramlar till under motorn vid start, Knappar framför växelspaken som man kan öppna dörrar med fungerar ej, Vid gaspådrag så går vibrationer igenom bilen känns bäst vid högre hastighet, Vid högre hastighet känns den nästan hela tiden, 1st extradäck har punktering
Del utav inredningen bagage skadad, Panel insida baklucka, repor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Inredningsdetalj, trasig, Innertak, smutsigt.Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Style 7-sits B-kam Drag
Aktiv parkeringshjälp
Parking aid that uses ultrasonic sensors where it measures the space between cars.
Eldriven baklucka
Baklucka som öppnas/stängs elektroniskt.
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Maximerar ljusstyrkan i kurvor och korsningar
7220700