Renault Master
Kombi 2.3 dCi FAP 2WD, Handikappsbuss
“A Renault Master from 2014 with automatic and diesel-engine. Standard equipped”
Bilen är inte provkörd p.g.a, fel däck för årstiden, Kom till test med glykolbehållaren tom
Taxi skyltar, Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad, Spricka vindruta i synfält, AC ur funktion, Bakgavellyft trasig, ur funktion samt sitter fast med spännband
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Av och påstigningsramp höger sida trasig, hänger löst
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Säten saknas
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: Handikappsbuss
7214280