Renault Master
2.5 dCi Skåp, Dragkrok
“A Renault Master from 2010 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar.”
Mindre oljeläckage Oljeläckage Koppling är trög
Spricka vindruta i synfält, Ac fungerar men kyler dåligt, Ratt står snett, Baklucka går ej att öppna. Tempmätare visar fel grader
Ytrost motorhuv, Buckla tak, Ytrost tak, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Flertal bucklor/dörruppslag, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad synsMissljud skjutdörrar öppning stängning.Bakdörr går ej att öppna
Invändigt fler visuella anmärkningar, Ratten är sliten, Klädsel skadad fram vänster
5 mm
7 mm
5 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Dragkrok
7219363