Renault Master
2.3 dCi FAP FWD, L2H2
“A Renault Master from 2021 with diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until August next year.”
Lackskada på stötfångare fram, Stenskott vindruta utanför synfält, Buckla vänster bakskärm, Lackskada vänster bakskärm, Lackskada stötfångare bak, Buckla höger bakdörr, Lackskada höger bakdörr, Buckla höger tröskel, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Dubb saknas på vinterdäck, Däckpar extradäck, snedslitna
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor, Invändigt flertal repor, fläckar och märken
5 mm
8 mm
5 mm
4 mm
5 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: L2H2
7220166