Renault Master
2.3 dCi FAP FWD
“A Renault Master from 2013 with diesel-engine. Equipped with for instance rear camera and towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until September next year.”
Servicehistorik bristfällig, Service, ej stämplad, Servicelampa lyser, Vibrationer i ratten, Nybesiktigad
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal lackskador och rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Spår efter tidigare utrustning utvändigt
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten ratt. Hål sågat i mellanvägg
4 mm
7 mm
4 mm
7 mm
7220679