Renault Kangoo
1.5 dCi Maxi Skåp, Verkstadsinredning
“A Renault Kangoo from 2018 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Bromsbelägg fram, slitna, , Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Spricka vindruta i synfält
Några stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Bilen har polerbara tvättreporSkjutdörr kärvar
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Verkstadsinredning
7220242