Peugeot Expert
e-Expert Skåp 75 kWh, L2 Dragkrok
Repa stötfångare fram, Lackskada vänster framskärm, Karosskada vänster bakdörr, Lackskada stötfångare bak, Mindre buckla höger bakskärm, Repa höger bakskärm, flertal stenskott baklucka, lackskada baklucka, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Ekologiczny samochód
Samochód jest samochodem ekologicznym
Pakiety wyposażenia: L2 Dragkrok
Verkstads inr.
7218085