Obniżona cena
50 000 SEK
Peugeot 308
1.6 HDi FAP 5dr
“A Peugeot 308 from 2010 with diesel-engine. Standard equipped The car does not need to be inspected until August next year.”
Lock till vätskebehållare saknas, Oljeläckage
Missljud från baklucka öppning/stängning, Servicelampa lyser, Farthållare ur funktion
Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Fåtal bucklor/dörruppslag, Plastkåpa under bil saknas
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
7219418