Nissan NV400
2.3 dCi Volymskåp
“Nissan NV400 with a strong diesel-engine with 170hp. Standard equipped”
Motor, orkeslös
Spricka vindruta i synfält, Servicelampa lyser, AC ur funktion, Torkarblad utslitna fram, Missljud framvagn ej lokaliserat.Bromsljusen bak spruckna, Höger passagerardörren saknar ett fönster
Stenskott vindruta i synfält, Vindruta sliten, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Flertal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerSkramlande ljud vid tomgång.Ordentligt Missljud vänster fram när man kör över fartgupp, Däckpar bak, snedslitna, Torrsprickor i 1 däck
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Dålig lukt i bilen, Sliten inredning, Lösa inredningsdetaljer, Innertak, smutsigt, Trasiga inredningsdetaljer
6 mm
3 mm
6 mm
4 mm
7218319