Nissan King Cab Navara
3.0 dCi V6
“Nissan King Cab Navara with a strong diesel-engine with 231hp. Well equipped with, among other things, fuel heater, sunroof, GPS, rear camera and towbar. The car does not need to be inspected until June next year.”
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytasBromssköld vänster fram saknas
Lackskada motorhuv, Mindre buckla stötfångare bak, Små sprickor i blinkersglas på höger sida, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Större del av bil är omlackerad
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken, Flertal repor på ratten, Klädsel skadad fram vänster, Spår av tidigare utrustning
4 mm
3 mm
4 mm
3 mm
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
Taklucka
7218441