MINI Cooper
S Hatch 192hk, Chili H/K P-sensorer
“MINI Cooper with a powerful engine with 192hp. Equipped with among other assist system.”
Pops and bangs avgassystem
Fåtal lackskador, Flertal repor, Bilen har polerbara tvättrepor
Invändigt några repor, fläckar och märken
2 mm
6 mm
2 mm
6 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: Chili H/K P-sensorer
ASSISTANSSYSTEM_DESCRIPTION
7218942