Mercedes Sprinter
317 CDI Volymskåp RWD
“Mercedes Sprinter with a strong diesel-engine with 170hp. Standard equipped The car does not need to be inspected until November next year.”
Autobroms varningslampa lyser
Spricka vindruta utanför synfält, Spricka vindruta i synfält
Stenskott vindruta i synfält, Vindruta sliten, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal stenskott, Stötfångare fram, karosskada
Invändigt några repor, fläckar och märken
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
7218138