Mercedes Citan
109 1.5 CDI, Verkstadsinredning
“A Mercedes Citan from 2017 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Fjärrlås, knappar trasiga, Radiokod saknas
Repa stötfångare fram, Mindre buckla vänster framdörr, Skyddslist vänster framdörr repa, Mindre repa vänster insteg fram, Ytrost vänster bakskärm, Flertal stenskott vänster bakskärm, Mindre repa vänster bakskärm, mindre buckla vänster taksida, Buckla höger bakdörr, Repa höger framdörr, Mindre repor baklucka, Mindre buckla baklucka, mindre repa baklucka, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal stenskott, Spår efter tidigare dekor, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Repiga inredningsdetaljer, Repa på inredningsdetalj fram, Inredningsdetalj, trasig, Repa på inredningsdetalj
7 mm
6 mm
7 mm
7 mm
Pakiety wyposażenia: Verkstadsinredning
7218327