Volkswagen Caddy
1.6 TDI Skåp
“A Volkswagen Caddy from 2016 with diesel-engine. Equipped with among other fuel heater and towbar.”
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Ytrost tak, Lackskada höger tröskel, Ytrost höger tröskel, Buckla höger tröskel, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Panel insida baklucka, repor, Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig fram
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
7219148