Volkswagen Caddy
Cargo 2.0 TDI Skåp
Vibrerar vid inbromsning, Missljud vid inbromsning
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Spricka vindruta utanför synfält, Spricka vindruta i synfält, Start/Stop ur funktion, 1 nyckel ur funktion
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor, Flertal lackskador, Navkapsel hf saknas, Höger backspegel glas rör på sig under körning, Vibrationer känns i bilen vid högre hastighet, Däckpar fram, snedslitna
Klädsel skadad, fram, Panel insida baklucka, skada, Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken, Inredningsdetalj skadad. Vibrerande ljud från instrumentbrädan under körning
2 mm
6 mm
2 mm
6 mm
Rattväxel/paddlar
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
7219213