Mercedes Citan
109 1.5 CDI, Verkstadsinredning
“A Mercedes Citan from 2017 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar and workshop fittings. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad
Mindre buckla vänster framdörr, Repa vänster insteg fram, Mindre repa vänster bakskärm, Repa höger bakskärm, Ytrost höger bakskärm, Buckla höger bakdörr, Mindre buckla baklucka, Fåtal stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal rostangrepp, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Repa på inredningsdetalj fram, Inredningsdetalj, trasig, Repa på inredningsdetalj, Klädsel skadad fram vänster
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Pakiety wyposażenia: Verkstadsinredning
7218328