Jeep Grand Cherokee
Grand Cherokee 4.7, Overland
“Jeep Grand Cherokee with a strong petrol-engine with 258hp. Richly equipped with, among other things, sunroof, towbar and four-wheel drive. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Växellåda oljeläckage, Skrapar vid iläggning av fyrhjulsdrift, Missljud samt hugger från differential, Klonkar från rattaxel. Diffspärr fram läcker, Ventilkåpspackning vänster sida läcker
Bromsbelägg fram och bak, slitna, Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Läcker från diffen bak
Service, ej stämplad, Missljud hjullager Fram, Torkarblad bak utslitet, Bilen drar snett, Demonterbart drag har ingen nyckellåsning utan man drar ut ett spärrhandtag och vrider draget 90 grader och drar ut draget, Drivknutsdamask skadad HF, Avgassystem rostigt, Strålkastare repiga
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Ytrost motorhuv, Ytrost tak, Sidospegelglas vänster, missfärgat, Skada på stötfångaren bak, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel ytligt Slitage fram höger, Klädsel sliten fram vänster, Insynsskydd medföljer ej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
3 mm
6 mm
5 mm
5 mm
Pakiety wyposażenia: Overland
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
Taklucka
7219699