260 2.2 TDCi Skåp, Reparationsobjekt
“A Ford Transit from 2011 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater and towbar.”
Går ej att vrida nyckel i tändlås, Motor ej startad, På grund av bilens brister så har inte utrustning och funktioner kunnat testas, Bilen säljs som reparationsobjekt
Ej testad
Fjärrlåset fungerar ej, Spricka vindruta utanför synfält
Flertal lackskador, rostangrepp, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lackenGolv lastutrymme vattenskadat, Rostangrepp golv i hytten mm, Se bilder
Dålig lukt i bilen
5 mm
8 mm
5 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: Reparationsobjekt
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7217564