Fiat Tipo
1.4 Kombi, FIRE
Halvljus vänster ur funktion
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
6 mm
7 mm
6 mm
7 mm
Pakiety wyposażenia: FIRE
7214675