Citroen C5
III 2.0 BlueHDi Tourer
Hållare till motorhuv är trasig. Missfärgad glykol, ej oljeblandad Vinande ljud i motorrum, Missljud på tomgång
Bromsbelägg bak utslitna, Bromsbelägg fram, slitna, Missljud vid inbromsning, Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan, Bromsskivor bak rostskadade bör bytas.Knäppande ljud i växellåda när broms trycks ner
Servicelampa lyser, Parkeringssensor ur funktion, Strålkastare höger ur funktion, Strålkastare höger otillräcklig ljusbild, Hel och halvljus höger ur funktion, Öppning/stängning eldriven baklucka tekniskt fel, Backsensor ur funktion, Krängningshämmare fram höger glapp, Ac fungerar men kyler dåligt, Backkamera visar dålig bild, Fjädring fram ur funktion, Bakrutetorkare, ur funktion, Bilen är trögstyrd, Ena skyltbelysningen ur funktion, Hjulvibrationer, Stötdämpare fram båda sidor slut. Fjädring sjunker när bil stängs av, Parkerings assistanssystem ur funktion
Repa motorhuv, Flertal stenskott motorhuv, Stenskott vindruta i synfält, Lackskada vänster framskärm, Lackskada framdörr vänster, Ytrost, Mindre repa vänster insteg fram, Repa vänster bakskärm, Lackskada vänster bakskärm, lackskada vänster taksida, Lackskada vänster bakdörr, Repa vänster bakdörr, Buckla vänster insteg bak, Lackskada vänster insteg bak, Lackskada stötfångare bak, Repa stötfångare bak, Buckla stötfångare bak, Torkararm bak saknas, Repa höger bakskärm, Lackskada höger taksida, Repa höger bakdörr, Repa höger framdörr, Lackskada insteg höger bak, Bucklor baklucka, Bristfällig fastsättning stötfångare fram, Repa stötfångare fram, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel ytligt slitage bak, Repa på inredningsdetalj fram, Repa på inredningsdetalj bak, Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Sliten inredning, Växelspaksknopp är sliten, Ratten är sliten, Klädsel ytligt slitage fram vänster, Innertak, smutsigt, Sliten inredning
1 mm
2 mm
2 mm
3 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Eldriven baklucka
Baklucka som öppnas/stängs elektroniskt.
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
Elstol passagerarplats
Elektronisk ställbar passagerarstol
Panoramatak
7219630