Citroen C4
1.6 HDI
“A Citroen C4 from 2008 with automatic and diesel-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until November next year.”
Fjärrlås, knappar trasiga. Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion
Flertal karosskador, bucklor, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Bagageutrymme, klädsel skadad. Sliten klädsel och inredning
4 mm
6 mm
4 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
Elstol förarplats
Elektronisk ställbar förarstol
Rattväxel/paddlar
Knappar, placerade på ratten, för manuell växling vid automatlåda
7222652