Obniżona cena
54 500 SEK
Chevrolet TrailBlazer
Trail Blazer 4.2
Högtalare vänster fram samt vänster bak ur funktion
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Vibrationer samt missljud från bakbromsar
Bil har ej fjärrlås, AC ur funktion, Missljud framvagn ej lokaliserat.Spolarvätska läcker
Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp, Kaross några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal bucklor/dörruppslag,.Fåtal rostangrepp, Genomslag saknas på vänster sida
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning.Insynsskydd medföljer ej. Förardörren och bakluckan ger ljud ifrån sig vid öppning/stängning
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
20" Aluminium rim
7218494