BMW 3-serien
320d Touring, E91, Comfort
“BMW 3-serien with a strong diesel-engine with 177hp. Equipped with among other GPS and towbar.”
Motorskydd saknas
Nyckel/ar, skadad, Servicelampa lyser, Bakrutespolare ur funktion
Flertal rostangrepp, lackskador, bucklor, stenskott och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete,, Lackskada på fälg till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, 3 av 4 luftutblås fram trasiga
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
6 mm
5 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Comfort
Infällbar dragkrok
7219647