BMW 3-serien
320d Touring, E91, Comfort
Högre motorljud än normalt vid tomgång
Servicelampa lyser
Mindre repa tak, 1 däck mönsterdjup för litet, Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Skrapade fälgar till extradäck, Fälgar på bilen kantstötta, Lackskada på fälg
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
6 mm
3 mm
6 mm
4 mm
3 mm
1 mm
3 mm
2 mm
Pakiety wyposażenia: Comfort
Infällbar dragkrok
7217283