BMW 1-serien
118d 5dr, F20, Urban Line P-sensorer Farthållare
“A BMW 1-serien from 2013 with automatic and diesel-engine. Equipped with for instance keyless start-system. The car does not need to be inspected until June next year.”
Ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Knappar förardörr för fönster och speglar fungerar ej
Stenskott vindruta, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador, Skrapade fälgar till extradäck
Spår av pälsdjur, Innertak, smutsigt, Inredningsdetalj är trasig, Klädsel smutsig,Insynsskydd medföljer ej
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
8 mm
8 mm
7 mm
Pakiety wyposażenia: Urban Line P-sensorer Farthållare
7221089