Audi A1
1.2 TFSI
“A Audi A1 from 2011 with petrol-engine. Standard equipped Newly inspected and do not need to be inspected until August next year.”
Ena skyltbelysningen ur funktion, Strålkastarglas vänster, sltina, Bilen drar snett, Bilen är trögstyrd, En xenonlampa flimrar
Stenskott vindruta i synfält, Flertal lackskador, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken, Trasiga inredningsdetaljer, Handbromsspak skadad
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
5 mm
6 mm
5 mm
7212118