KIA Cee'd
Cee'd 1.6 CRDi SW, Comfort
“A KIA Cee'd from 2014 with diesel-engine. Equipped with among other towbar.”
Oljeläckage
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad, Spricka vindruta i synfält, Lås vänster, går ej att använda med fysisk nyckel men fungerar med fjärrlås, Missljud hjullager Bak, Missljud framvagn ej lokaliserat
Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador och bucklor, Flertal stenskott och repor, Lackskada på fälg till extradäck, 1st extradäck har punktering, Däckpar bak, snedslitna
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Inredningsdetalj, trasig, Insynsskydd medföljer ej. Se bild)Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad
6 mm
3 mm
6 mm
3 mm
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
Varustepaketit: Comfort
7218554