Alennettu hinta
75 000 SEK
Audi A4
2.7 TDI Avant, Proline
“Audi A4 with a strong diesel-engine with 190hp. Standard equipped The car does not need to be inspected until July next year.”
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat, Motor går ojämt
Mediaskärm, pixelfel, Bilen drar snett, Vibrationer i framvagn, Stolsvärme förarplats, ur funktion
Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Spricka i bakljus höger/vänster sida, Fåtal rostangrepp, lackskador och bucklor, Flertal stenskott och repor, Funktionskadad fälg till extradäck, 1st extradäck har punktering
Klädsel skadad, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Klädsel smutsig bak, Inredningsdetalj, trasig, Inredningsdetalj fram saknas, Innertak skadad
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
3 mm
5 mm
3 mm
5 mm
Varustepaketit: Proline
7219364