Toyota Prius
Prius+ 1.8 Hybrid
“A Toyota Prius MPV from 2013 with automatic and petrol/electric-engine. Equipped with for instance rear camera.”
Oljeläckage
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Ratt står snett
Stenskott vindruta i synfält, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Lackskada på fälg
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7215807