Nissan Qashqai
1.3 DIG-T, Acenta Panorama
Backkamera visar dålig bild
Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal lackskador, Fåtal bucklor/dörruppslag
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Varustepaketit: Acenta Panorama
Panoramatak
7221735