Skoda Rapid
1.4 TDI Spaceback
“A Skoda Rapid from 2018 with diesel-engine. Equipped with among other towbar. Newly inspected and do not need to be inspected until October next year.”
Skramlande ljud i motorrum
Vibrerar vid inbromsning, Bromsskivor fram, bak är slitna, behöver bytas
Torkarblad bak utslitet, Ena nyckeln går ej att fälla ut
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
7218812