Nissan Qashqai
Qashqai+2 1.6 dCi, Acenta, Style
“A Nissan Qashqai from 2014 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, panorama roof, GPS, rear camera and towbar.”
Bromsskivor och belägg bak är slitna
Gummilist skadad på motorhuv, Klonkande ljud i framvagn vid körning på ojämn väg
Stenskott vindruta utanför synfält, Vindruta sliten, Skada baklucka, Flertal lackskador, bucklor, stenskott och repor, Fåtal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
Seadmete paketid: Acenta, Style
Panoramatak
360 kamera
7219500