Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Skåp, Reparationsobjekt
Motorlampan lyser, Cylinderloppen är fulla med vatten/glykol. Glödstifts/glödningslampa lyser. Ej provkörd p.g.a, annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig.Startmotor går runt men bilen startar ej
Ej testad
Stolsvärme förarplats, ur funktion
Lock strålkastarspolning skadad höger fram, Stenskott vindruta utanför synfält, Karosskada vänster bakskärm, Karosskada vänster bakdörr, Buckla höger framdörr, buckla höger framskärm, Emblem saknas på baklucka, Fåtal stenskott, bucklor och repor, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme, Invändigt några repor, fläckar och märken, Klädsel skadad fram vänster
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Equipment packages: Reparationsobjekt
7218162