Peugeot Boxer
335 2.2 HDI Skåp, L3H2
“A Peugeot Boxer from 2013 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater and towbar.”
Växlar tröga att få i, Bilen är svårstartad ibland
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Varnar för lampfel, Halvljus vänster ur funktion, Backsensor ur funktion, Fjäder brusten vänster fram.Finns info om kamrem: Ja Kupéfläkten fungerar endas på högsta läget, tändningslåset kärvar Kamrem utförd vid (mil):: 11024 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2020-02-14
Lackskada motorhuv, Ytrost tak, Bilen har polerbara tvättrepor, Bilen är matt i lacken, Flertal rostangrepp, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Spår av tidigare utrustning
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Equipment packages: L3H2
Verkstads inr.
7218871