Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Skåp
“A Volkswagen Crafter from 2014 with diesel-engine. Standard equipped”
Gnisslande kopplingspedal
Spricka vindruta utanför synfält, Servicelampa lyser, Varnar för lampfel, AC ur funktion
Vindruta sliten, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
7219354