Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI Chassi
Rasslande ljud i motorrum
Positionsljus höger bak ur funktion
Stenskott vindruta utanför synfält, Spricka i bakljus höger sida, Fåtal lackskador, Flertal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Klädsel smutsig, fram, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Mitten bältet skadat
7 mm
4 mm
7 mm
4 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
16" Utan fälg
7216529