Suzuki Vitara
1.0 Allgrip 4x4
“A Suzuki Vitara from 2019 with petrol-engine. Well equipped with, among other things, rear camera, towbar, four-wheel drive and adaptive cruise control. Newly inspected and do not need to be inspected until November next year.”
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion, Dragkrok demonterbar kärvar, montering osäker fastsättning, Dragkroksnyckel saknas
Mindre buckla motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält, Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt några repor, fläckar och märken
4 mm
4 mm
4 mm
4 mm
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
Automatiska vindrutetorkare, sensorer som reagerar pĂĄ vatten
7219249