FIAT HYMER Tramp 674 GT
Husbil
Our vehicle technicians have tested the camper on more than 170 points and noted both approved points and eventual remarks. This gives you a good and fair picture of the camper. Read more about the test.
Servicelampa lyser. Finns endast 1 st nyckel. Servicebok saknas. Taklucka, mittre + bakre bodel, läckage. Vattenpump bodel bygger inget tryck - vattensystem/funktioner bodel ej testbart. Gasolflaska, tom, testad med annan fylld flaska
Flertal lackskador. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Bilen har polerbara tvättrepor
Höga fukthalter på väggarna i husbilen, spår av vatten i väggen i skåpet bakom förarstolen. Har även svällt upp i trät i skåpet och väggen. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Lampa/or, bakre bodel, bristfällig fastsättning. Några luckor skåp kärvar
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Cykelställ
Dusch
El system 220/230V husbil/vagn
Elektriskt fotsteg
Gasolflaska
Handfat
KylskĂĄp
Markis
Taklucka bakre bodel
Taklucka mittre bodel
Toalett
Truma värmesystem
Truma varmvattenberedare
7221018