FIAT Carado T 138
Husbil
Our vehicle technicians have tested the camper on more than 170 points and noted both approved points and eventual remarks. This gives you a good and fair picture of the camper. Read more about the test.
Finns endast 1 st nyckel. Service bok finns men är tom, Radiokod saknas. GPS ur funktion, Backkamera visar dålig bild, Ratt står snett. Vattensystem bodel, vattenpump ur funktion. Växelspaken sitter fast med 3 skruvar och lim
Torrsprickor i 2 däck. Däckpar fram, snedslitna. Bodel höger utsida, karosskada. Bodel vänster utsida, skadad. Bodel vänster utsida, tätningslist skadad. Bakljus skadat vänster sida. Höger bakljus kondens. Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Flertal lackskador. Bilen har polerbara tvättrepor. Spår efter tidigare monterad dekor. Spår av gamla dekaler runtomkring bilen
Flertal skador på inredningen. Sängen som är fäst i taket går inte att fälla ner. Luckor och hyllor mittre bodel, fastsättning lösa & skadade. Luckor, skåp/dörrar, kärvar. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Smutsig inredning. Solfilm på ett fönster trasigt. Gardin, skadad & kärvar
3 mm
6 mm
3 mm
8 mm
Dubbla gasolflaskor
Dusch
El system 220/230V husbil/vagn
Elektriskt fotsteg
Handfat
Kylskåp med frysfack
Larm
Markis
Solcellspanel
Taklucka bakre bodel
Taklucka främre bodel
Toalett
TV
Vridbara framstolar
Truma värmesystem
Truma varmvattenberedare
ABS
7225699