Volkswagen Polo
1.4 TDI 5dr
“A Volkswagen Polo from 2015 with diesel-engine. Standard equipped”
Vibrerar vid inbromsning, Missljud vid inbromsning, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Avgassystem skadat, Avgassystem bristfällig fastsättning, AC ur funktionHöger backspegelglas lös fastsättning
Buckla höger tröskel, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Fåtal rostangrepp, Fälgar på bilen kantstötta
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
2 mm
5 mm
2 mm
5 mm
8 mm
4 mm
8 mm
4 mm
7220131