Volkswagen Golf
VII 1.2 TSI 5dr
“A Volkswagen Golf from 2017 with petrol-engine. Equipped with among other adaptive cruise control.”
Koppling tar högt upp
Servicelampa lyser
Skada på stötfångaren bak, Karosskada höger sidospegel, Flertal stenskott och repor, Fåtal lackskador och bucklor, Flertal stenskott
Klädsel smutsig, fram och bak, Innertak, smutsigt
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
2 mm
4 mm
1 mm
Adaptive cruise control
Cruise control that helps keep a given distance from the vehicle in front.
7219634