Toyota Yaris
1.5 Hybrid 5dr, Active
Stenskott vindruta utanför synfält, Flertal stenskott, Fåtal bucklor/dörruppslag och lackskador, Spår efter tidigare dekor, Skrapade fälgar till extradäck
Klädsel smutsig, Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Invändigt fåtal repor, fläckar och märken
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
6 mm
9 mm
7 mm
9 mm
Pakiety wyposażenia: Active
7218958