Toyota Proace
2.0 D-4D, Värmare Dragkrok
“A Toyota Proace from 2013 with diesel-engine. Equipped with for instance fuel heater and towbar.”
Missljud koppling/svänghjul. Oljeläckage
Servicelampa lyser, AC ur funktion
Buckla vänster tröskel, Spår efter tidigare dekor, Flertal rostangrepp, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Lock strålkastarspolning skadad vänster fram, Däckpar extradäck, snedslitna, Fälgar på bilen kantstötta
Ratten är sliten, Klädsel skadad fram vänster
6 mm
8 mm
6 mm
8 mm
4 mm
7 mm
5 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Värmare Dragkrok
7220822