Custom 290, Verkstadsinredning
“A Ford Transit from 2016 with diesel-engine. Richly equipped with, among other things, rear camera, towbar and workshop fittings.”
Vibrationer i drivlinan. Drivlinan hugger/rycker
Fjärrlås fungerar ej, Bluetooth, ur funktion, Radio, ur funktion, CD-stereo, ur funktion, Backkamera ur funktion, Vibrationer i framvagn.Infotainmentsystem ur funktion, fastnar på startskärmen, Inget ljud eller dylikt, Ett statiskt ljud hörs ibland när man vrider på tändningen
Lackskada på stötfångare fram, Flertal stenskott stötfångare fram, Repa stötfångare fram, Dålig linjepassning, Flertal stenskott motorhuv, Flertal stenskott tak, Ytrost tak, Mindre buckla vänster framdörr, Repa framdörr vänster, Ytrost, Lackskada framdörr vänster, Lackskada vänster insteg fram, Repa vänster bakskärm, Dålig linjepassning på stötfångare bak, Buckla stötfångare bak, Repa stötfångare bak, Buckla höger bakskärm, Ytrost höger bakskärm, Lackskada höger bakskärm, Repa höger bakskärm, Repa höger bakdörr, Repa höger framdörr, repa höger framskärm, lackskada höger framskärm, Repor baklucka, Ytrost baklucka, Lackskada baklucka, Mindre buckla baklucka, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal rostangrepp, Flertal lackskador, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal bucklor/dörruppslag, Centrumkåpa saknas
Flertal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Repa på inredningsdetalj fram, Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme, Bagegeutrymme höger sida skada, Repa på inredningsdetalj, Ratten är sliten, Klädsel smutsig fram, Klädsel skadad fram vänster, Klädsel smutsig fram, Spår av tidigare utrustning, Sliten inredning
8 mm
6 mm
8 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Verkstadsinredning
Eluppvärmd vindruta
Vindruta med (nästan) osynliga värmeslingor som snabbt avlägsnar is eller imma
7221199