Subaru Forester
2.0D, Dragkrok
“A Subaru Forester from 2010 with diesel-engine. Equipped with for instance towbar and four-wheel drive.”
Besiktigad 2024-05-16 med följande anmärkningar: 2 HUVUDSTRÅLKASTARE FÖR HEL- OCH HALVLJUS (4.1.1) FRAM HÖGER GLAS SKADAT 2 SPINDELLED (5.3.4) BAK HÖGER ÖVRE GLAPP 2 X VINDRUTA (3.2) SKADAD-SPRICKA 2 X HALVLJUS (4.1.1) HÖGER LJUSBILD FELAKTIG (DIFFUS) 2 SPINDELLED (5.3.4) BAK VÄNSTER ÖVRE GLAPP
Spricka vindruta i synfält, Torkarblad utslitna fram, Missljud ifrån bakluckan, Missljud bakvagn, ej lokaliserat, Strålkastarglas matta
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Bakljus vänster, repa, Lackskada på fälg
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Insynsskydd medföljer ej
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
Pakiety wyposażenia: Dragkrok
7219649