Mercedes C-Klass
C 180 Kompressor W204, Avantgarde
“A Mercedes C-Klass from 2009 with automatic and petrol-engine. Standard equipped”
Missljud framvagn ej lokaliserat, Positionsljus höger bak ur funktion
Flertal lackskador, bucklor, stenskott och repor, Stenskott vindruta utanför synfält, Fälgar på bilen kantstötta, Hjulbult saknas
Invändigt flertal repor, fläckar och märken, Sliten inredning.Insynsskydd medföljer ej
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: Avantgarde
7217365