Renault Master
Kombi 2.3 dCi, Reparationsobjekt
“A from 2014 with automatic and diesel-engine. Equipped with among other fuel heater.”
Motor går runt men får ingen bränsle, Injection fault lampa lyser
ej testad
Bränslevärmare med tidur, ur funktion
bristfällig fastsättning stötfångare fram, Karosskada vänster/höger sidospegel, Spår efter tidigare dekor, Flertal rostangrepp, bucklor, stenskott och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken, Ratten är sliten, Inredningsdetalj fram saknas, Spår av tidigare utrustning.Insynsskydd medföljer ej
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
Pakiety wyposażenia: Reparationsobjekt
BRANSLEVARMARE_MED_TIDUR_DESCRIPTION
7214282