Renault Express
1.5 dCi Skåp, Verkstadsinredning
“A Renault Express from 2022 with diesel-engine. Well equipped with, among other things, GPS, rear camera and towbar.”
Nyckel till lastbågar saknas
Vindruta sliten, Stenskott vindruta i synfält, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Flertal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
9 mm
9 mm
9 mm
9 mm
Pakiety wyposażenia: Verkstadsinredning
7217383