Opel Combo
Cargo 1.5 CDTI Skåp
“A Opel Combo from 2019 with automatic and diesel-engine. Richly equipped with, among other things, rear camera, keyless start-system and towbar.”
Oljeläckage
Höger halvljus felaktig ljusbild.Positionslykta bak fel färg
Stenskott vindruta i synfält, Vindruta sliten, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador
Sliten inredning.. Sliten ratt
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7219023